MetaTrader 4 (MT4) ile 1:500 Olymp Trade Ticaret Komisyoncularından Yararlanın

MetaTrader 4 (MT4) ile 1:500 Olymp Trade Ticaret Komisyoncularından Yararlanın
Olymp Trade, sadece Olymp Trade platformunu değil, MetaTrader4'ü de kullanarak müşterileri için en uygun koşulları yaratmayı amaçlamaktadır. Şaşırtıcı derecede çeşitli program işlevselliği nedeniyle, tacirlerimizin genellikle başlangıç ​​büyüme noktaları olarak adlandırdıkları şey MT4'tür.

MetaTrader 4 için destek geliştirmeye devam ediyoruz ve son zamanlarda platformun kullanımını daha karlı ve rahat hale getirmek için bir dizi önemli adım attık. Bu yazıda bu adımları detaylandıracağız ve size MetaTrader 4'ün bazı çekici özelliklerini hatırlatacağız.


Ana Sayfa

Ana platform olarak MetaTrader 4'ü seçip seçmemeyi düşünenler için bu haber faydalı olacaktır. Bilgileri daha net ve daha iyi yapılandırılmış hale getirmek için ana sayfayı yeniden tasarladık.

Artık metatrader.olymptrade.com adresine giderek platformun tüm ana avantajlarını hemen öğrenebilir ve bir hesap açabilirsiniz.


Kaldıracı Artırın

Standard ve ECN hesapları için maksimum kaldıraç değeri x500'e yükseldi. Bu, bir ticaretin başarılı olması durumunda yatırdığınız her 1$'ın size 500$ kar getireceği anlamına gelir.

Yatırımcıların kullanacakları kaldıracın değerini seçebileceklerini hatırlatalım. Kullanılabilir 8 seçenek vardır — x1'den x500'e.
MetaTrader 4 (MT4) ile 1:500 Olymp Trade Ticaret Komisyoncularından Yararlanın

ECN Hesapları için Değişiklikler

ECN, emir gerçekleştirmek için kullanılan elektronik bir ağdır. Bu hesap türü, bir işlem açmak için sıkı bir spread (sıfır puandan başlayarak) ve çok küçük komisyonlar sunar. Bir ECN için minimum depozito 200 $'dır.

Bu tür terimler, özellikle kaldıraç yüksekse, ticaret için gerçekten karlı. Şirketin en başarılı tacirleri bu hesap türünü seçmektedir.

Herhangi bir ticaret tarzının, özellikle de ölçeklendirmenin keyfini çıkarmak ve komisyon büyüklüğü nedeniyle karlı anları kaçırmamak istiyorsanız, bir ECN hesabı açın. Bu şekilde, doğru kararlar veren yatırımcıların "kulübüne" katılacaksınız.

Yeni Döviz Çiftleri

AUD/CAD ve USD/HUF döviz çiftlerini MetaTrader 4 varlık listesine ekledik.
  • AUD/CAD, Avustralya dolarının Kanada doları karşısındaki döviz kurudur.
  • USD/HUF, ABD dolarının Macar forinti karşısındaki döviz kurudur.
Neden bu varlıklar? Nedeni volatilitedir. Bu varlıkların kotasyonları oldukça yoğun bir şekilde değişmektedir, bu da kısa vadeli tüccarlar için avantajlıdır.


MT4 +'nın Faydalarını Hatırlayın

MetaTrader 4'ün ana avantajlarından biri, kullanabileceğiniz birkaç sürümün olmasıdır: Windows ve MacOS için tam teşekküllü bir uygulama, bir web terminali ve ayrıca Android ve iOS için mobil sürümler.

Tam masaüstü sürümüne en baştan hakim olmanızı öneririz. Bu sürümde aynı anda birçok grafiği izleyebilir, yeni göstergeler ekleyebilir ve hatta robotları kullanabilirsiniz.

kullanışlı bağlantılar

MT4'ün faydaları hakkındaki incelememizi okuyun.

Herhangi bir sorunuz varsa SSS sayfasına gidin .
Thank you for rating.
YORUM YAZIN Yanıtı İptal Et
Lütfen adınızı giriniz!
Lütfen doğru bir e-posta adresi girin!
Lütfen yorumunuzu giriniz!
G-recaptcha alanı zorunludur!
Yorum Yap
Lütfen adınızı giriniz!
Lütfen doğru bir e-posta adresi girin!
Lütfen yorumunuzu giriniz!
G-recaptcha alanı zorunludur!